۱۳۹۲ مرداد ۲۷, یکشنبه

حسن داعی : ظریف شاه کلید رژیم برای عبور از بحران نظام اسلامی

ظریف، شاه کلید رژیم برای مقابله با فشارهای بین المللی: مستند ویدئوئی فوروم ایرانیان
در این مستند ویدئوئی با ارائه اسناد و مصاحبه هائیکه برای اولین بار منتشر میشوند، نقش ظریف در مذاکرات پنهان با آمریکا برای حمله به عراق، فریب اروپا در بحران هسته ای و گسترش نفوذ رژیم ایران در آمریکا بررسی میشوند. هدف رژیم از انتخاب ظریف چیست؟ سازش هسته ای یا مدیریت تنش با غرب و کاهش فشارها بمنظور عبور از بحران و دستیابی به اهداف استراتژیک رژیم؟

حسن داعی از نقش لابیگری ظریف برای حفظ نظام اسلامی میگوید . در این برنامه حسن داعی درباره نقش لابی های نظام اسلامی میگوید.اینکه محمدجواد ظریف وزیر خارجه دولت روحانی چه نقشی داشته در لابیگری گسترده برای نجات نظام اسلامی از بحران ماهیت خود و خطر سقوط.او مهره کلیدی رژیم در مذاکرات با آژانس و نقش مهم در نجات رژیم داشت.
او از ارتباط ظریف با لابی های مثل نایاک و تریتا پارسی و امیر احمدی میگوید.او از نقش ظریف در همکاری حکومت اسلامی با امریکا برای حمله به عراق و افغانستان با مصاحبه های مستند پرده برداری میکند.
ظریف دفتر نمایندگی رژیم در سازمان ملل را به دفتر رژیم برای لابیگری بدل کرده بود.از ارتباطاتش با بنیاد علوی در نیویورک میگوید.جواد ظریف در مورد نحوه خرج کردن درامدهای بنیاد علوی تصمیم گیرنده اصلی بود.مثل کمکی که به دانشگاه کلمبیا توسط ظریف پرداخته میشد تا بدل به محل لابیستهای رژیم شود.
جواد ظریف مرتب در جلسات شورای امریکایی ایرانیان امیراحمدی شرکت میکرد.او با تریتا پارسی هم رابطه ای نزدیک داشت که اسناد ان وجود دارد.
روابط تریتا پارسی و ظریف به حدی گسترده بود و معلوم میشود که ظریف نسخه معروف " معامله بزرگ " که لابی به سود رژیم بود در اختیار تریتا پارسی گذاشته شد.
ارتباطات گسترده ظریف با نمایندگان کنگره امریکا و نقش او در ایجاد فضای ضامن صیانت از نظام اسلامی در میان سیاستمداران امریکایی و ...و نقش حسن روحانی و موسویان در فریب دادن جامعه جهانی و کشورهای غربی ( به اذعان خود ایندو در مصاحبه های مختلف)با واسطه گری ظریف 

۲ نظر:

  1. توی حسن دایی خاین پفیوز برو نوکری تند روهای کنگره آمریکا بکن لجن.

    پاسخحذف
  2. دوست عزیز کمی آرامتر.
    اونوقت ظریف بره نوکری کیو بکنه؟؟!! اخوند روحانی و ولی فقیه؟؟

    پاسخحذف